-
1
-
2
Lund - Heimdal - Kolstad - sentrum - Lade - Strindheim
-
3
Lohove - sentrum - Hallset
-
9
St. Olavs gt - Lian (Gråkallbanen, trikk)
-
10
Rate / Ratesvingen - sentrum - Strindheim - Sæterbakken
Gjelder fra 17. august t.o.m. 1.september.
Merk! På grunn av arbeid i Granåslia starter og slutter turene på holdeplassen Sildråpevegen. Holdeplassene Granåsen Gård, Ramstad, Stokkan, Jakobsli, Fortunalia og Sæterbakken betjenes ikke. Linje 910 settes inn midlertidig mellom Sæterbakken og Loholtbakken, med overgang til linje 12 på Dragvoll.
-
10
Rate / Ratesvingen - sentrum - Strindheim - Sæterbakken
Gjelder fra mandag 2. september.
-
11
Risvollan - sentrum - Stavset
-
12
Dragvoll - Strindheim - sentrum - Marienborg/Trondheim Spektrum
-
13
Havstad - Lerkendal - Østmarkneset
-
14
Lerkendal - Brundalen - Strindheim
-
15
Torgård - Tiller - Nidarvoll - Østmarkneset
-
16
Flatåsen - Heimdal - Tillerringen - Torgård
-
20
Romolslia - sentrum - Ladehammeren - Strindheim - Grillstad
-
21
Trolla - sentrum - Pirbadet
-
22
Vestlia - Othilienborg - sentrum - Tyholt
-
23
Sandmoen - Flatåsen - Hallset - (St. Olavs hospital - Pirbadet)
-
24
(City Syd / Sjetnmarka) - Kroppanmarka - Trondheim S
-
25
Vikåsen - Singsaker - sentrum - Trondheim hurtigbåtterminal
-
26
Sentrum - Skistua
-
28
Ilsvika - sentrum - Pirbadet
-
40
Flatåsen - Tonstad
-
41
Reppe - Ranheim
-
42
Buenget - Munkvoll
-
43
Blakli - Voll - (Bergheim)
-
44
Værestrøa - Ranheim/Grillstad
-
45
Sandmoen - Tillerringen - Tonstad - Sjetnmarka
-
46
Lundåsen - Heimdal - Torgård
-
50
Sverresborg - Byåsen - Flatåsen - Saupstad - Heimdal - Sandmoen
-
51
Sandmoen - Kroppanmarka - Fossegrenda - Nardo - St. Olavs hospital
-
52
Saupstad - Kattem - Heimdal - Flatåsen - Byåsen - St. Olavs hospital
-
53
Lundåsen - Heimdal - Flatåsen - Hallset - sentrum - Sluppen - Sandmoen
-
54
Vikåsen / Ranheim - Lade - sentrum - Sluppen - Tiller - Sandmoen
-
70
Stjørdal / Hommelvik - Strindheim - (Trondheim sentrum - Marienborg)
-
71
Brekkåsen - Melhus - Trondheim sentrum - Dora
-
72
Klæbu - Sandmoen - Tiller - (Trondheim S)
Gjelder fra 26. august.
-
73
Tempe - Bostad - Klæbu
-
74
(Spillebakken) - Flatjord - Bratsberg - Tempe
-
75
Spongdal - sentrum - Trondheim S
-
76
(Trondheim S - sentrum -) Flakkråa - Klefstadbukta - Spongdal
-
77
Spongdal - Klett - Heimdal
-
78
(Spongdal) - Ringvål - Heimdal
-
79
Vikhammeråsen - Strindheim - (Sluppen)
-
80
(Vikåsen ) - Jonsvatnet - Solbakken - Lohove
-
81
Bratsberg kirke - Nyjord - (Bruråk)
-
82
Brekkåsen - Melhus skysstasjon - Hesttrøa
-
83
Bjørkli - Klæbu
-
85
Sneisen - Hommelvik
-
86
Hommelvik - Sveberg - Vikhammer
-
90
Stjørdal - Terrassehusene - Husbymarka - Stjørdal
Gjelder fra 19. august.
-
910
Sæterbakken - Fortuna - Lohove
Gjelder fra 17. august.
Merk! Midlertidig linje på grunn av arbeid i Granåslia. Bussen kjører mellom Sæterbakken og Loholtbakken.